Rámování

Katalog aluminiových rámů

Profily vyráběné společností Nielsen Design jsou absolutní špičkou, zejména díky unikátní technologii „tažení“ lišt z téměř 100% hliníku; následného předepnutí a „zmrazení“. To se zásadní měrou projevuje v pozdější barevné vyrovnanosti a stálosti především eloxovaných povrchů u materiálů této značky. Výroba a povrchová úprava jsou vysoce sofistikovaným procesem patentovaným před mnoha lety ve Spojených státech amerických a dovedeným do dokonalosti u německého výrobce. Profily jsou velice pevné, nosné a stálobarevné; na vývoji nových variant se pravidelně podílejí přední světoví designéři.

Aluminiové rámovací profily Nielsen jsou pojmem ve světě moderního a funkčního designu; značka je oboru celosvětovým leaderem.

Vítejte ve světě čistého aluminia profilů Nielsen.

 

Katalog dřevěných rámů

Dřevěné profily Nielsen odrážejí aktuální designové trendy i klasiku dřevěných obrazových profilů. Zásadními hledisky při výběru jsou kvalita použitého materiálu, dokonalost zpracování, a zkušenosti výrobců s povrchovou úpravou. Dodavateli těchto materiálů jsou přední světoví výrobci a to z Itálie, Španělska, Portugalska nebo Německa. To je mimo jiné zárukou ekologických postupů při výrobě dřevěných profilů a to jak z hlediska certifikovaného získávání dřevní hmoty, tak použití nejnovějších ekologických prostředků povrchové úpravy.

Novinky jsou zařazovány po důkladném zvážení všech okolností ve spolupráci s dodavateli, předními odborníky na moderní design i klíčovými prodejci firmy.

Inspirujte se širokou nabídkou dřevěných profilů Nielsen.