Novoroční přání

Design novoročních přání každoročně inovujeme a přinášíme Vám tak originální přání pro Vaše firemní partnery a přátele. Tiskneme luxusní novoročenky, novoroční přání, firemní novoročenky.

Můžete vybírat z moderních i tradičních novoročních přání vyrobených z nejkvalitnějších papírů a tiskařských materiálů.

Rádi Vám také pomůžeme s volbou vhodného textu a typu písma k Vámi vybranému přání.

Katalog PF 2020:

Cenik PF 2020:

Zanechte dobrý dojem

Jestliže chcete udělat dojem například na vašeho obchodního partnera nebo blízkého přítele, možná právě pro vás budou vhodná novoroční přání. I když o tom spousta lidí pochybuje, i v dnešní době mají tyto záležitosti svá opodstatnění. Je to způsob, jak vyjádřit úctu k druhému a zároveň ho potěšit. Právě díky moderní době, ve které žijeme, nikdo nebude takové přání očekávat, a tak je skvělým nápadem, když ostatní překvapíte krásnou novoročenkou.

Mnoho různých druhů

Při výběru záleží jen a pouze na vašem vkusu. Je ale dobré brát v potaz také vážnost daného přání. Svému příbuznému pošlete totiž určitě jinou novoročenku, než například váženému obchodnímu partnerovi. Zajišťujeme výrobu krásných přání, která nabízejí mnoho vzhledů. Můžete mezi těmito druhy najít jak obyčejné a jednoduché varianty, tak složitější či různé zajímavé produkty, které určitě potěší. V nabídce jsou také motivy Vánoc či další zimní tématika, jako jsou vločky a hvězdy. Stejně tak máte na výběr z různých barevných variant papíru, čímž zajistíte ještě větší pozornost člověka, kterému je tato milá záležitost směrována.

Důvody, proč poslat novoročenku:

  • Projevíte úctu
  • Mile překvapíte
  • Zanecháte dobrý dojem
  • Zůstanete v paměti dané osobě
  • Popřejete štěstí do nového roku
  • A mnoho dalšího…

V závěru se proto jedná o velmi milou pozornost, kterou byste měli poslat všem těm, na kterých vám záleží. Tímto zajímavým gestem totiž upevníte vztahy, a to jak mezi svými blízkými, tak i obchodními partnery. Takové přání není vůbec staromódní, ba naopak, v dnešní moderní době, kdy se vše vyřizuje elektronicky, tato záležitost skutečně překvapí a zanechá jen ty nejlepší dojmy.

Stačí vybrat to správné

Samotný výběr novoročenky je ale to nejdůležitější, co byste měli udělat. Je mnoho druhů, ze kterých můžete vybírat, a proto bude někdy těžké vybrat to nejlepší. Hlavní ale je, aby dané přání bylo poslané od srdce a mělo jen ty nejlepší úmysly. Jen tak totiž budete mít jistotu, že takzvaná novoročenka zajistí svůj účel.