Kalendáře, diáře

Nástěnné kalendáře, stolní kalendáře a diáře 2020

Reklamní kalendáře

Stolní, ale i nástěnný kalendář je vhodným dárkem před koncem roku a budí pozornost po celý další rok.

Nabízíme Vám moderní kalendáře, které mohou sloužit jako výzdoba Vaší kanceláře nebo jako reklamní předmět pro Vaše partnery.

Vyberte si z široké naší nabídky nástěnných (závěsných) i stolních kalendářů. Najdete u nás kalendáře různých rozměrů, materiálu a zpracování. Kalendáře jsou rozděleny do tématických kategorií:

  • Umělecké kalendáře
  • Erotika
  • Architektura
  • Přiroda
  • Gurmán a ostatní

Stolní kalendáře

Stolní kalendáře nabízíme v různých velikostních i tématických provedeních. Máte teké možnost výběru jednoduchého kalendáře bez obrázků.

Nástěnné kalendáře

Obdarovaný má kalendář na očích po celý rok, proto jsou kvalitní nástěnné kalendáře ideálním reklamním předmětem za nízkou cenu. Kalendáře pak mohou tvořit funkční dekoraci jak v kancelářích tak i v domácnostech. Nabízíme Vám široký výběr ze sortimentu nástěnných kalendářů – různé motivy, formáty, vazbu …

Plánovací kalendáře

Kvalitní plánovací kalendář je nezbytnou pracovní pomůckou každého podnikatele i zaměstnance s nabitým pracovním rozvrhem. V nabídce máme plánovací kalendáře mnoha rozměrů i provedení. Plánovací kalendáře tak můžete přizpůsobit nejen svým pracovním návykům a potřebám, ale i vzhledu kanceláře. Pořiďte si plánovací kalendář v našem e-shopu a uspořádejte si své úkoly dřív než ostatní!

Potisk reklamních kalendářů

Všechny kalendáře je možno opatřit firemním logem nebo vhodnou grafikou. Potisk realizujeme plnobarevnou matnou či lesklou PVC samolepkou.